oprosti mi pape akordi

Rekli su mi da si zenske ljubi, na kartama da si solde gubi.

Comment and share your favourite lyrics. Oprosti mi pape sve te grube rici G7 C i moj zivot sada na tvoj zivot slici. C7 F C Oprosti mi pape sve te grube rici G7 C i moj zivot sada na tvoj zivot slici. izbor urednika. Rekli su mi da si psova boga, rekli su mi priko vise toga. oprosti mi pape akordi note noviji post stariji postovi početna stranica. Rekli su mi da si psova boga, rekli su mi priko vise toga.

rudimarakovic@yahoo.com Komentari. akordi noviteta; lekcija klavijatura; lekcije harmonika; lekcije gitara; akordi klavijatura; citanje nota; kola; o sajtu; kontakt; muziČko opismenjavanje. Rekli su mi ono ca su znali virova sam jer sam bija mali. Rekli su mi ono ca su znali virova sam jer sam bija mali. Rekli su mi ono ca su znali virova sam jer sam bija mali. Akordi pesme Oprosti mi pape, Izvođač:Oliver Dragojević. C G7 C Rekli su mi najgore o tebi C G7 C -C7 nisu nikad pricali o sebi. Oprosti Mi Pape. C7 F C Oprosti mi pape sve te grube rici G7 C i moj zivot sada na tvoj zivot slici. C7 F C Oprosti mi pape sad razumim tebe G7 C gledam tvoju sliku gledajuci sebe. Rekli su mi da si zenske ljubi, na kartama da si solde gubi. Rekli su mi da si svugdi bija, rekli su mi da si mnogo pija. Original lyrics of Oprosti Mi, Pape song by Oliver Dragojevic. 30-10-2009 23:55 .

Oprosti mi pape sve te grube rici i moj zivot sada na tvoj zivot slici oprosti mi pape, sad razumin tebe oprosti mi pape, Ća san druge sluŠa, ja san pape isti, jer san Život kuŠa. Rekli su mi ono ca su znali virova sam jer sam bija mali. Oprosti mi pape sve te grube rici Rekli su mi ono ca su znali virova sam jer sam bija mali. rekli su mi da si sova boga, rekli su mi prikoviŠe toga, rekli su mi ono Ća su znali, virova sam jer san bija mali, rekli su mi ono Ća su znali, virova sam jer san bija mali. F C Rekli su mi ono ca su tili G7 C virova sam stariji su bili. Rekli su mi da si psova boga, rekli su mi priko vise toga. Rekli su mi da si psova boga, rekli su mi priko vise toga. Rekli su mi najgore o tebi nisu nikad pricali o sebi rekli su mi ono ca su tili virova san, stariji su bili Rekli su mi da si svigdi bija rekli su mi da si puno pija rekli su mi ono ca su znali virova sam jer san bija mali Oprosti mi pape sve te grube rici i moj zivot sada na tvoj zivot slici oprosti mi pape… Sad je pape domovini vazan Sad ga cuva oruzani strazar Oprosti mi pape sad razumim tebe G7 C gledam tvoju sliku gledajuci sebe.

oprosti mi pape, sve te grube riČi, i moj Život sada, na tvoj Život sliČi. Oprosti mi pape. Oprosti mi, pape – to nije istina Oni tebi, pape, nisu do kolina Oprosti mi, pape – oni lazu, mutu Ti si, pape, bija na sluzbenom putu (RAP) G A Vrati` si se, posta demokrata Ne moze se zivit od tvoijeh plakata Od komunisti, kazes, nema vece bruke E A do juce si ija im iz ruke. Rekli su mi najgore o tebi nisu nikad pricali o sebi rekli su mi ono ca su tili virova san, stariji su bili. Sad sam i ja prominija stalez Upisa sam se u tu vasu mladez Ekipu su mi poslali na frontu A velike sam solde dobija na kontu!