Lijepa bez duše

Find out at which radio station you can hear OLIVER DRAGOJEVIĆ - LIJEPA BEZ DUŠE OLIVER DRAGOJEVIĆ - LIJEPA BEZ DUŠE - Listen on Online Radio Box This site uses cookies . zivjeti sa tobom, bilo je uzalud, Nikada dovoljno, da ljubav vrati dug, Vrijeme bez radosti, za mrvu mladosti! Read about Lijepa bez duše from Oliver Dragojević's Kozmički Dalmatinac (Reizdanje) and see the artwork, lyrics and similar artists. 11. kolovoza 2013. Živjeti sa tobom bilo je uzalud nikada dovoljno da ljubav vrati dug vrijeme bez radosti za mrvu mladosti. 10. nedjelja.

A dao sam sve od sebe. Za tvoje oci, nekad bih zivot dao slava mrtvima, al’ ja … Lijepa bez duše. Lyrics to 'Lijepa Bez Duše' by Oliver Dragojevic. Bez duše lijepa. Im Trend. Pssst! Koliko god se trudio. Translation of 'Lijepa bez duše' by Oliver Dragojević from Croatian to English (Version #2)

Lijepa bez duse. Renews automatically. Takve nikada neću moći razumjeti. From the Album Cirkus January 1, 2004 Get a special offer and listen to over 60 million songs, anywhere with Amazon Music Unlimited. Za tvoje oči nekad bih život dao slava mrtvima al' ja još nisam pao još uvijek vjerujem A ja takvima zaista "ništa lipo niman reć". O - Oliver Dragojević DODAJ ILI ISPRAVI TEKST. Lijepa bez duse. Lijepa Bez Duše. Što kažete, izgleda vrlo moćno. Jos uvijek lijepa si, al’ nocas odlazim zadrzi suze sve, nista mi ne znace sasvim svejedno je, ti neces shvatiti. Bez duše lijepa. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on Amazon.com. Stihovi Alka Vuica. Životopis. Kuća u LA koja vrijedi 29 milijuna dolara. A dao sam sve od sebe. Lijepa bez duše Oliver. Autori Skladba Riccardo Ciocciante. Pjesme, kako sama kaže, piše otkad je naučila pisati. Alka Vuica hrvatska je pjevačica, spisateljica i TV-novinarka. Zivjeti sa tobom, bilo je uzalud, nikada dovoljno, da ljubav vrati dug, vrijeme bez radosti, za mrvu mladosti. Tekstovi pjesama - Oliver Dragojević Lijepa bez duše . Vor 24 Minuten. 2018. Evo mene iz naše drage nam susjedne zemlje Hercegovine. Životopis. Jutros otvaram facebook i vidim ispovijest studenta sa Save koji je gej i koji je ispričao svoju priču. Za tvoje oči nekad bi život dao Slava … Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Godine 1993. objavljuje svoj prvi album Laži me. Zivjeti sa tobom, bilo je uzalud nikada dovoljno, da ljubav vrati dug vrijeme bez radosti, za mrvu mladosti. Kada je počela naša su­radnja na tom albumu, pisala sam stihove za jed­nu pjesmu Dine Dvorni­ka i jednu Nene Belana, koje je Oliver odabrao za album, a onda mi je jedne večeri rekao kako već godinama želi otpjevati tu pjesmu na hrvatskom jeziku. Jos uvijek lijepa si, al nocas odlazim zadrzi suze sve, nista mi ne znace sasvim sve jedno je, ti neces shvatiti zivjeti sa tobom, bilo je uzalud Nikada dovoljno, da ljubav vrati dug vrijeme bez radosti, za mrvu mladosti za tvoje oci, nekad bi zivot dao slava mrtvima, al ja jos nisam pao jos uvijek vjerujem, da ljubav postoji Ref. Alka Vuica hrvatska je pjevačica, spisateljica i TV-novinarka. A sada skini se, I zavedi me, Jos jednom usnama, Svojim pobijedi me, Do kraja slomi me, Bez duse lijepa!